İçeriğe geç
Ana sayfa » Blog

Blog

kurumsal kimlik tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Bir kurumsal kimlik, markanızın değerinin ve “kişiliğinin” görsel temsilidir. Kimlik tasarımı temel olarak markanızın imajını belirler ve hedef kitlenizde kalıcı bir etki uyandırır. Marka kimliğiniz, şirketinizin genel mesajını iletmek ve iş hedeflerinizi tanıtmak için tasarlanmalıdır.

Dijital pazarlama ESRESOFT

Dijital Pazarlama Stratejisi

İlk olarak bireysel kullanım amaçlı geliştirilen sosyal medya platformları günümüzde artık marka bilinirliğini ve değerini artıran ciddi kurumsal platformlar haline gelmiştir. Dolayısıyla insanların hangi sosyal medya platformunda daha fazla vakit geçirdiği, ne tür paylaşımlar yaptığı beğenileri ve tercihlerini bu platformlardan tesbit etmek ve doğru analizlerle doğru ürünü tüketiciye sunmak sosyal medyanın önemini daha da artırmaktadır.

Sosyal medya yönetimi ESRESOFT

Sosyal Medya Yönetimi

Erişim gücü, değişim hızı ve diğer internet platformlarına oranla daha düşük bütçeli ve hızlı sonuç elde etmesiyle sosyal medya dijital pazarlamanın en önemli dinamiklerindendir.

Yapılan araştırmalar, insanların sevdikleri ürünü Facebook, Twitter, LinkedIn vb sosyal medya platformlarında yüksek oranda paylaşma eğilimi gösterdiklerini ortaya koymaktadır.

sosyal medya yönetimi esresoft

Sosyal Medya Pazarlaması

Sosyal medya pazarlaması, bir ürün veya hizmeti tanıtmak için sosyal medya platformlarının ve web sitelerinin kullanılmasıdır. E-pazarlama ve dijital pazarlama kavramları akademik dünyada hâlâ egemen olmasına rağmen, sosyal medya pazarlaması hem uygulayıcılar hem de araştırmacılar için daha popüler hale geliyor.

responsiv web design

Responsive Web Tasarım

Responsive web tasarım; bilgisayar, tablet ve mobil cihazların ekran çözünürlüklerine göre duyarlı davranan, kullanıcıya cihaz ve çözünürlük bağımsız olarak her platformda rahat bir gezinme sağlayan web tasarımlarıdır. Günümüzde mobil ve tablet cihazların etkin kullanılmasıyla birlikte responsive web tasarıma olan ihtiyaç da artmaktadır.

arama-motoru-optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu (SEO)

Arama motoru optimizasyonu (SEO), bir web arama motorunun ücretsiz sonuçları olan bir web sitesinin veya bir web sayfasının çevrimiçi görünürlüğünü etkileme sürecidir – genellikle “doğal”, “organik” veya “kazanılmış” sonuçlar olarak adlandırılır

website-design esresoft

Web Tasarım

Fikirlerin sanatla buluşarak hedef  kitlenize en doğru görsel mesajları iletebilmesi bizlerin birinci önceliğidir. Müşterileriniz sizleri bir web tarayıcı aracılığıyla dijital dünyada aradığında kolay kullanımlı ve mükemmel tasarlanmış bir web sitesi; ona en kalıcı ve etkili şekilde marka mesajınızı iletmenizin yoludur.

kurumsal web tasarımı esresoft

Kurumsal Web Sitesi

Web siteniz sadece yazı ve görselden ibaret değildir, artık mühendislikle sanatçı bakışının harmanlandığı etkili tasarımlara ihtiyacınız var, web sitenizin mimarisi müşterilerinizde etkileyici bir izlenim  bırakırsa sizi tercih etmesi daha da kolaylaşacaktır.