Sosyal Medya Pazarlaması

Reklamcılık endüstrisi, pazarlamacılar ve izleyiciler için yepyeni bir şans evreni açan sosyal medya pazarlamasından büyük ölçüde yararlandı. Dünyada 350 milyon kullanıcı var ve büyüyor!  Shazam, Spotify, Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest ve diğerleri gibi sosyal medya sitelerinin yanı sıra bloglar, RSS beslemeleri ve diğer sosyal medya siteleri ve platformlarını kullanarak hedef kitlenize ulaşmayı gerektirir. Mevcut ve yeni müşterilerinizle iki yönlü bir iletişim ilişkisine sahip olmanın en uygun maliyetli teknik olduğu görülmüştür.

Sosyal medya size yalnızca küresel bir erişim sağlamakla kalmaz, aynı zamanda görünürlüğü artırmaya, marka kapsamını genişletmeye, trafiği, olası satışları ve dönüşümleri artırmaya ve en önemlisi izleyici katılımını artırmaya yardımcı olur.

Esresoft, markanız için hedef kitlenize ulaşmanıza, ürünlerinizi/hizmetlerinizi sergilemenize ve tanıtmanıza, hedef kitlenizle güçlü bir ilişki kurmanıza ve etkileşimi artırmanıza yardımcı olacak bir sosyal varlık tasarlayacaktır. Büyük bir fikir veya konsept bulmaktan güçlü bir varlık oluşturmaya ve marka etkisi oluşturmaya kadar şirketiniz için kapsamlı bir sosyal medya planı sunuyoruz.

Doğru malzemeyi doğru zamanda teslim ettiğimizden emin olmak için sektörü, rakipleri ve hedef kitleyi araştırarak kampanyaya başlıyoruz, bu da hedef demografinizle etkileşimin yanı sıra daha fazla maruz kalmayla sonuçlanıyor. Kampanyayı organik olarak oluşturmanın yanı sıra afiş reklamları gibi ağa özgü ücretli öğeler kullanarak oluşturuyoruz. Kitleniz için değerli olan içeriği tasarlıyor ve optimize ediyoruz, bu da daha yüksek etkileşim seviyeleri sağlıyor.

Genel olarak, markayı büyüttüğümüzden, bilinirliği artırdığımızdan ve reklam verenlerimizin en alakalı terimler için arama motoru sonuçlarının ilk sayfasında belirgin bir şekilde gösterilmesini sağladığımızdan emin oluyoruz. Sonuç olarak, web sitesinin trafiği, olası satışları ve dönüşümleri yükselir!

Neden ESRESOFT’u seçmelisiniz?

  • Kendini sonuç üretmeye adamış bir grup dijital pazarlama ekibi ve ajansı.
  • Müşterinin amaç ve hedeflerini karşılamak için uyarlanmış, müşteriye özel çözümler
  • Sosyal ağlarda, kullanıcı davranışlarının ve eğilimlerinin kapsamlı bir şekilde anlaşılması doğru çalışmalar ve analizler yapar.
  • Teknoloji odaklı ve analitik odaklı entegre yaklaşım