Sosyal Medya Yönetimi

Profillerinizi aydınlatın

Tüm sosyal profillerinize içerik planlayın ve yayınlayın, etkinliği gerçek zamanlı olarak takip edin ve en iyi performans gösteren içeriğinizin hacmini artırın.

İçeriğinizi kolaylıkla planlayın

Tüm sosyal medya içeriğinizi tek bir takvimde görüntüleyin. Planlanan ve yayınlanan tüm içeriğinizi kolayca görün, yeni gönderiler oluşturun ve mevcut olanları düzenleyin.

Trendlerin zirvesinde kalın

Trendleri izlemenize ve işiniz, müşterileriniz, rakipleriniz veya merak ettiğiniz herhangi bir konu hakkında bildirim almanıza olanak tanıyan özelleştirilebilir akışlar oluşturun.

Daima zamanında yayınlayın

Ağır veri karmaşası olmadan yayınlamak için en iyi zamanlara ilişkin eyleme geçirilebilir tahminler elde edin.

Sosyal medya yönetimi , içerik oluşturma ve yayınlama, etkileşimi ve bahsetmeleri izleme, müşteri ve etkileyicilerden oluşan bir topluluk oluşturma ve çabalarınızın sonuçlarını raporlama ve analiz etme sürecidir.

Şirketin hedeflerine bağlı olarak bu süreç, Facebook’tan YouTube’a uzanan bir düzineden fazla kanalı kapsayabilir. Bir işletme kaç tane sosyal kanal kullanırsa kullansın, sosyal medya yönetimi bir şirketin pazarlama stratejisinin ayrılmaz bir parçasıdır ve ölçülebilir bir yatırım getirisi sağlayabilir.

Planlama ve bütçelemeden içerik oluşturma ve işbirliğine kadar her konuda yanınızdayız.