İçeriğe geç
Ana sayfa » Web Tasarım » Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Sitesi

Eski web sitenizi güncellemek ya da yeni bir kurumsal web sitesi yaptırmak istiyorsanız dikkat edeceğiniz ana başlıklar

Marka bilinirliği

Web siteniz markanızı uluslararası pazara açtığınız bir platform, markanızın tanıtımının en hızlı ve en isabetli platform olduğunu unutmayın.

Şirketinizi en iyi şekilde tanıtmalı

Web siteniz sadece yazı ve görselden ibaret değildir, artık mühendislikle sanatçı bakışının harmanlandığı etkili tasarımlara ihtiyacınız var, web sitenizin mimarisi müşterilerinizde etkileyici bir izlenim  bırakırsa sizi tercih etmesi daha da kolaylaşacaktır.

Potansiyel müşterileriniz aradıklarını bulmalı

Arama motorları istatistikleri gösteriyor ki, karmaşık kullanıcı dostu olmayan site ziyaretleri çok kısa olmakta. Müşterileriniz web sitenizde dolaşırken aradıklarını kolayca bulabilecekleri, sempatik ve işlevsel bir arayüzle karşılaşmalı.

Teknolojisi yüksek olmalı

Her zaman güncel  ve teknolojisi yüksek olmalı. İyi kodlanmış, kullanışlı bir yönetim paneli olan, kaliteli ve hızlı sunucu servisleri olan bir web sitesi müşterilerinizle daha dinamik ilişkiler kuracaktır.

Mobil (RESPONSİV) uyumlu olmalı

Günümüzde mobil cihaz kullanımı neredeyse masaüstü cihaz kullanımını geçti bu nedenle kurumsal web siteniz bütün mobil platformlara uyumlu olarak tasarlanmalıdır.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Web siteniz Google, Yahoo, Yandex ve Bing gibi arama motorlarıyla iyi optimize edilmiş, anahtar kelimeleri, meta açıklamaları, yazı ve içerik bütünlüğü çok iyi tasarlanmış bir SEO altyapısına sahip olmalı.