İçeriğe geç
Ana sayfa » taslak anasayfa

taslak anasayfa

Hakkımızda

Esresoft Web tasarım ve teknoloji odaklı projeler üreten, her projede müşterisine ve kendine değer katan digital tasarım ve yazılım ajansıdır.

İnternet tabanlı yazılımlar üretir, bu yazılımları işletmeye özel tasarımlarla birleştirir, kullanıcı üzerinde farkındalık yaratarak işletmeye özel bir imaj oluşturur.

Oluşturduğu içeriklerle kullanıcıya doğru bilgi verir, doğrudan iletişim kurar. Beklentileri analiz eder, kullanıcıları talep ettiği içeriklere yönlendirerek işletme adına kullanıcı üzerinde profesyonel çözümler üretir.

Hizmetlerimiz

Web Tasarım Nedir?

Şirketinizin kurumsal kimliğinin yansıtılması ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesi amacı ile ulusal ve uluslararası ağ ortamında yayınlanan online sistemlere web sitesi ve bu sitelerin oluşturulma sürecine web tasarımı denir.

Fikirlerin sanatla buluşarak hedef  kitlenize en doğru görsel mesajları iletebilmesi bizlerin birinci önceliğidir. Müşterileriniz sizleri bir web tarayıcı aracılığıyla dijital dünyada aradığında kolay kullanımlı ve mükemmel tasarlanmış bir web sitesi; ona en kalıcı ve etkili şekilde marka mesajınızı iletmenizin yoludur.

Devamı

Responsive Web Tasarım

Bilgisayar, tablet ve mobil cihazların ekran çözünürlüklerine göre duyarlı davranan, kullanıcıya cihaz ve çözünürlük bağımsız olarak her platformda rahat bir gezinme sağlayan web tasarımlarıdır. Günümüzde mobil ve tablet cihazların etkin kullanılmasıyla birlikte responsive web tasarıma olan ihtiyaç da artmaktadır.

Responsive dizayn kullanımıyla şekillendirilmiş tasarıma uygun kodlama yapısı her tür mobil cihazın görüntüleme çözünürlüklerinde sorunsuzca okunaklı şekilde görüntülenmesini sağlarlar, buna istinaden fazlasıyla kullanışlıdırlar.

Devamı

Arama Motoru Optimizasyonu

Web sitesine Google algoritmalarında başarılı olabilmesi için yapılan çalışmalara denir. Arama motoru optimizasyonu çalışması şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda planlanarak markanıza özel kurgulanır. Web siteniz için analiz edilerek çıkarılan anahtar kelime hedeflemesinde başarı gösterilmesinin sonucunda;

  • Organik trafiğinize,
  • Dönüşüm oranınıza,
  • Marka bilinirliğinize,
  • Kullanıcılarla etkileşime girmenize katkı sağlar.

Devamı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Bir kurumsal kimlik, markanızın değerinin ve “kişiliğinin” görsel temsilidir. Kurumsal Kimlik tasarımı temel olarak markanızın imajını belirler ve hedef kitlenizde kalıcı bir etki uyandırır. Marka kimliğiniz, şirketinizin genel mesajını iletmek ve iş hedeflerinizi tanıtmak için tasarlanmalıdır.

İnsanlar gördükleri bir şeyi ancak kolay algıladıklarında daha çok hatırlar. Kurumsal kimlik tasarımınızı oluştururken en önemli noktalardan biri de kolay algılanabilmek. Kolay algılanan bir tasarım ile kısa zamanda kitlelere hitap edeceğinizi unutmayın.

Devamı

Sosyal Medya Yönetimi

Erişim gücü, değişim hızı ve diğer internet platformlarına oranla daha düşük bütçeli ve hızlı sonuç elde etmesiyle sosyal medya dijital pazarlamanın en önemli dinamiklerindendir.

Yapılan araştırmalar, insanların sevdikleri ürünü Facebook, Twitter, LinkedIn vb sosyal medya platformlarında yüksek oranda paylaşma eğilimi gösterdiklerini ortaya koymaktadır.

Devamı

Sosyal Medya Pazarlaması

Bir ürün veya hizmeti tanıtmak için sosyal medya platformlarının ve web sitelerinin kullanılmasıdır. E-pazarlama ve dijital pazarlama kavramları akademik dünyada hâlâ egemen olmasına rağmen, sosyal medya pazarlaması hem uygulayıcılar hem de araştırmacılar için daha popüler hale geliyor. Stratejik düzeyde, sosyal medya pazarlaması, bir pazarlama kampanyasının yönetimini, yönetişimi, kapsamı belirleme (örneğin daha aktif veya pasif kullanım) ve bir firmanın istenen sosyal medyası “kültürü” ve “tonu” nun kurulmasını içerir.

Devamı

İLETİŞİM

        E-posta: info@esresoft.com

Telefon :0532 263 20 26

                     Adres    : Şerifali/Ümraniye/İstanbul

İletişim

       E-posta : info@esresoft.com

Telefon : 0532 263 20 26 

      Şerifali / Ümraniye / İstanbul